українська російська англійська
Мінтрансзв'язку: Україна та Шрі-Ланка розпочали процес встановлення регулярного прямого авіаційного сполучення між обома країнами
28.10.2010 | 18:15
Прес-служба Мінтрансзв'язку

Сьогодні, 28 жовтня, за результатами двосторонніх переговорів на рівні авіаційних адміністрацій України та Шрі-Ланки заступник Міністра транспорту та зв’язку України – голова Державіаадміністрації Анатолій Колісник та Секретар Міністерства портів і авіації Шрі-Ланки пан Ранджіт де Сілва підписали протокол зустрічі, який стане вагомим кроком на шляху до започаткування регулярного авіаційного сполучення між обома країнами.

За результатами зустрічі делегації України та Шрі-Ланки узгодили текст проекту Угоди про повітряне сполучення між Україною та Демократичною Соціалістичною Республікою Шрі-Ланка та домовилися якнайшвидше виконати внутрішньодержавні процедури, необхідні для її підписання.

Крім того, досягнуто домовленості щодо встановлення тимчасового режиму експлуатації договірних повітряних ліній, що дозволить найближчим часом відкрити пряме регулярне авіасполучення між столицями обох країн − Києвом та Коломбо.

Голова Делегації Шрі-Ланки пан Ранджіт де Сілва подякував українській стороні за теплий прийом та конструктивну роботу наших фахівців під час переговорів.

У свою чергу, голова авіаційного відомства України Анатолій Колісник висловив сподівання, що завдяки активній та результативній взаємодії обох сторін вже до кінця цього року будуть здійснені перші регулярні рейси між Україною та Шрі-Ланкою.

Варто зауважити, що зустріч проходила в рамках виконання домовленостей, досягнутих за результатами візиту Президента Демократичної Соціалістичної Республіки Шрі-Ланка Махінди Раджапакси до України, який тривав протягом 29 червня – 3 липня цього року.

 

версія для друку