українська російська англійська
ДПА: Відбулася пряма телефонна лінія "Суспільство проти корупції"
28.10.2010 | 14:15
Прес-служба ДПА

 28 жовтня 2010 року в  Державній податковій адміністрації України відбулася пряма телефонна лінія на тему „Суспільство проти корупції” за участі Першого заступника Голови – начальника податкової міліції ДПА України Віктора Шейбута та заступника начальника податкової міліції – начальника Управління внутрішньої безпеки ДПА України Миколи Синятовського.

 Платники податків зверталися з питаннями про нове антикорупційне законодавство, реформування податкової міліції, особливості роботи підрозділів внутрішньої безпеки ДПА України.

„Починаючи з  квітня  цього року ми проводимо операцію „Бюджет”, до якої  залучено різні  підрозділи податкової служби. Здійснено перевірки  більше 20 тисяч ризикових підприємств, які підозрювалися у мінімізації доходів. У цьому переліку на сьогодні залишилось  близько 12 тисяч підприємств. У податкових органів не буде причин для віднесення підприємств до ризикових, якщо вони будуть відповідально ставитись до ведення своєї господарської діяльності та бізнес-контактів,” – зауважив Віктор Шейбут, відповідаючи на запитання.

Загалом з початку 2010 року за матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки ДПА України, інших правоохоронних щодо  працівників органів державної податкової служби та за фактами скоєння ними злочинів порушено 286 кримінальних справ.

Нагадаємо, телефон довіри Управління внутрішньої безпеки  ДПА України: (044) 272-24-89.

 

версія для друку