українська російська англійська
Мінтрансзв'язку: Відкрито пасажирську зупиночну станцію "Лівий берег"
29.10.2010 | 10:25
Прес-служба Мінтрансзв'язку

Прем’єр-міністр України Микола Азаров відкрив комплекс зупиночної залізничної платформи «Лівий берег» - складової Дарницького мосту в Києві. На новозбудованій станції вже зараз зупиняється понад 60 пасажирських приміських поїздів і водночас вона є частиною проекту міської електрички столиці.

Микола Азаров у своєму вітальному виступі подякував всім залізничникам та будівельникам станції «Лівий берег» за їх старанну та невтомну працю. Найкращим з них за особистий внесок та відданість роботі він вручив відзнаки та нагороди Кабінету Міністрів України.

Участь в урочистостях також взяли перший заступник Міністра транспорту та зв’язку України Володимир Корнієнко, генеральний директор Укрзалізниці Михайло Костюк, начальник Південно-Західної залізниці Олексій Кривопішин, заступник Голови КМДА Олександр Попов.

 «Зупиночна платформа «Лівий берег» була тут ще в 2004 році і користувалася попитом серед пасажирів: близько 5 тисяч людей щодоби робили посадку і висадку на цю платформу. Згодом її знесли з урахуванням будівництва Дарницького мосту, але потреба її повернути була. І коли вже споруджувався цей шляхопровід, то, звичайно, потрібно було передбачити і будівництво зупиночного пункту», – зазначив Олексій Кривопішин.

Начальник  Південно-Західної залізниці зауважив, що новозбудована станція знаходиться на межі двох густонаселених районів, тож щодобова посадка-висадка пасажирів складатиме до 15 тисяч людей.

 

 

версія для друку