українська російська англійська
ДПА: Податкова викриває порушення у сфері оподаткування доходів фізичних осіб
29.10.2010 | 13:45
Прес-служба ДПА

Податківцями Дніпропетровської області проведено перевірку приватного підприємства. Встановлено, що директором підприємства з розрахункового рахунку було отримано готівку на придбання сільськогосподарської продукції на суму 13,2 мільйона гривень. Документи (авансові звіти, квитанції, чеки та інші платіжні документи), які підтверджували б цільове використання коштів або повернення директором отриманих коштів до каси підприємства, відсутні.  За результатами перевірки донараховано 9 мільйонів гривень податку з доходів фізичних осіб та штрафних санкцій.

У ході перевірки товариства з обмеженою відповідальністю в Харківській області встановлено, що на підтвердження використання коштів, отриманих під звіт, директором цього підприємства надано квитанції до прибуткових касових ордерів приватного підприємства на загальну суму 2,4 мільйона гривень. За результатами перевірки донараховано 1,6 мільйона гривень податку з доходів фізичних осіб та штрафних санкцій.

Під час перевірки приватного підприємства в Запорізькій області, яке здійснювало оптову торгівлю сільськогосподарською продукцією, встановлено, що керівнику підприємства з розрахункового рахунку на закупівлю сільськогосподарської продукції видано 7,2 мільйона гривень. За результатами перевірки донараховано 3,2 мільйона гривень податку з доходів фізичних осіб  та штрафних санкцій.

Податківцями АР Крим проведено перевірку  приватного підприємства, основний вид діяльності якого будівництво. Перевіркою встановлено, що в 2009 році підприємство передало у власність громадянину згідно нежитлове приміщення. При цьому громадянину надано додаткову пільгу у вигляді знижки на вартість нерухомого майна на загальну суму 2,1 мільйона гривень без утримання та перерахування до бюджету податку з доходів фізичних осіб. За результатами перевірки донараховано 1 мільйон гривень податку з доходів фізичних осіб та штрафних санкцій.

 

версія для друку