українська російська англійська
Мінтрансзв'язку встановлює правила високого рівня безпеки льодового проведення суден
29.10.2010 | 14:20
Прес-служба Мінтрасзв'язку

Мінтрансзв’язку підготувало збірку правил та рекомендацій щодо забезпечення високого рівня безпеки при льодовому проведені суден у  територіальних водах України та на внутрішніх водних шляхах.

Для безаварійного руху суден у зимовий період фахівцями Державної адміністрації річкового і морського транспорту (Укрморічфлот) було розроблено проект наказу Міністерства транспорту та зв'язку України «Про затвердження правил льодового проведення суден», який виноситься на публічне громадське обговорення.

Документ встановлює чіткі вимоги до технічного стану та спорядження суден і екіпажів, що вирушають у плавання в умовах льоду, а також визначає комплекс дій по самостійному плаванню, проведенню суден за допомогою криголаму та буксируванню.

Додатково документом визначаються міжнародні сигнали, що застосовуються для зв’язку між криголамом і суднами, які він проводить, а також сигнали, що використовують судна під час проведення льодових операцій.

Нагадаємо, у зв’язку зі складними льодовими умовами у січні-лютому відбулося падіння обсягів перевалки вантажів у портах приблизно на 15% в порівнянні з показниками минулого року. Складні метеорологічні умови призвели до оголошення льодової кампанії у Одеському, Маріупольському, Миколаївському, Херсонському та Бердянському портах, що спричинило неритмічний підхід суден та накопичення вантажу на складах.

 

версія для друку