українська російська англійська
Мінпаливенерго: Відбулося засідання Громадської ради
29.10.2010 | 15:40
Прес-служба Мінпаливенерго

28 жовтня 2010 року в Міністерстві палива та енергетики України відбулося чергове засідання Громадської ради при Мінпаливенерго, на якому, зокрема, були розглянуті питання щодо реалізації програми «Ядерне паливо України» та моніторингу викидів токсичних речовин на підприємствах теплової енергетики.

Участь у засіданні взяли члени Громадської ради, представники Мінпаливенерго, Академії наук України, підприємств вітчизняної енергетики, громадських організацій.

Виступаючи на засіданні директор Департаменту ядерної енергетики та атомної промисловості Петро Чернов розповів про сучасний стан і перспективи реалізації державної цільової програми «Ядерне паливо України» та відповів на запитання учасників засідання Громадської ради. У свою чергу генеральний директор ДК «Ядерне паливо» Тетяна Амосова прокоментувала питання щодо будівництва в Україні заводу з виробництва ядерного палива.

Заступник директора з питань науки Всеукраїнського науково-дослідного інституту аналітичного приладобудування Юрій Максименко зробив доповідь на тему «Проблеми моніторингу викидів токсичних газів та пилу на вітчизняних підприємствах теплової енергетики в контексті Директиви Європарламенту «Щодо обмеження викидів забруднюючих повітря речовин від потужних установок спалювання».

Рішення Громадської ради щодо питань, які піднімалися на засіданні, будуть оприлюднені на сайті Мінпаливенерго у розділі «Зв’язки з громадськістю».

 

версія для друку