українська російська англійська
Мінтрансзв'язку: Україна стала на крок ближчою до погодження Угоди про спільний авіаційний простір з Європейським Союзом
29.10.2010 | 16:15
Прес-служба Мінтрансзв'язку

Україна стала ще на один крок ближчою до остаточного узгодження та укладення Угоди про Спільний авіаційний простір між Україною та Європейським Союзом (ЄС). Президент України своїм Указом від 27 жовтня 2010 року № 981/2010 затвердив новий склад делегації для участі у переговорах щодо зазначеної Угоди. До складу делегації, яку очолює заступник Міністра транспорту та зв’язку України – голова Державіаадміністрації Анатолій Колісник, увійшли представники Державіаадміністрації, Антимонопольного комітету України, Міністерства закордонних справ України, Агентства з питань оборонно-промислового комплексу, Міністерства економіки України, Адміністрації Президента України, Секретаріату Кабінету Міністрів України та інші.

Варто зазначити, що проведення наступного раунду переговорів, протягом якого планується узгодити чимало принципових питань, які поки що стоять на шляху до остаточного підписання Угоди, стримувалося необхідністю здійснити низку обов’язкових процедур для зміни складу делегації України у зв’язку зі зміною складу Уряду України в цьому році.

Після підписання зазначеного наказу усунуто перепони для призначення остаточної дати шостого раунду переговорів, які відбудуться вже найближчим часом у Брюсселі.

Нагадаємо, п’ятий раунд переговорів між Україною та ЄС щодо Угоди про Спільний авіаційний простір пройшов 22 березня 2010 року в Києві.

Протягом наступного – шостого раунду планується остаточно вирішити питання щодо взаємного визнання сертифікатів та дозволів, а також встановити терміни поступової лібералізації взаємного доступу до ринку авіаперевезень, наземного обслуговування в аеропортах, ціноутворення та маркетингових домовленостей.

 

версія для друку