українська російська англійська
Держкомпідприємництво не погодило проект урядової постанови щодо порядку проведення атестації робочих місць
29.10.2010 | 17:00
Прес-служба Держкомпідприємництва

            Держкомпідприємництво не погодило проект постанови Кабінету Міністрів України «Про Порядок проведення атестації робочих місць щодо їх відповідності нормативно-правовим актам з охорони праці».

            Відмова ґрунтується на порушеннях норм закону, які зобов’язують регуляторні органи розглядати ініціативи, зауваження та пропозиції, надані громадянами та організаціями під час обговорення проекту документ. 

            Так, Держгірпромнагляд, який є розробником проекту постанови, не врахував подані Федерацією профспілок України такі важливі для проведення атестації питання, як: підбір та навчання членів комісії, що будуть проводити перевірку; підбір нормативно-правових актів відповідно до виду виробництва, на підставі яких буде оцінюватись робоче місце, обладнання та засоби індивідуального захисту; відповідальність роботодавця при порушенні термінів, або не проведенні атестації згідно з Порядком.

            Для доопрацювання проекту постанови Держкомпідприємництво розглядає можливість проведення круглого столу за участі всіх сторін  законотворчого процесу та представників профспілкових і громадських організацій.

 

 

версія для друку