українська російська англійська
Мінтрансзв'язку: Відкриття маршруту приміського поїзда Вишгород-Київ розвантажить під'їзди до столиці
29.10.2010 | 16:37
Прес-служба Мінтрансзв'язку

Сьогодні, 29 жовтня 2010 року, відкрито новий маршрут приміського дизель-поїзда Вишгород-Київ-Петрівка. Участь в урочистостях взяли Міністр транспорту та зв’язку України Костянтин Єфименко, генеральний директор Укрзалізниці Михайло Костюк, начальник Південно-Західної залізниці Олексій Кривопішин, Голова Київської обласної державної адміністрації Анатолій Присяжнюк,  перший заступник Голови КОДА Ярослав Москаленко.

Практика організації перевезень міських та міжміських пасажирів залізницею в приміському сполученні є одним із дієвих заходів, які впроваджують залізничники задля  вирішення нагальних проблем в сфері перевезень пасажирів, розвантаження під’їздів до міста. Щодо Вишгороду, то Анатолій Присяжнюк зауважив, що питання з’єднання  пасажирським залізничним рухом місто Вишгород з столицею виникло не спонтанно, а обговорювалося впродовж тривалого часу. Південно-Західна залізниця пішла назустріч побажанням мешканців Вишгорода й підготувала рухомий склад та залізничну інфраструктуру.

Приміський рух на дільниці Вишгород-Київ-Петрівка організовано з інтервалом руху в одну годину вранці та ввечері. На добу відбуватиметься три рейси в кожному із напрямків.

 

 

версія для друку