українська російська англійська
МЗС: Посол України у Киргизькій Республіці Володимир Соловей відвідав південну столицю Киргизії місто Ош для передачі киргизькій стороні гуманітарного вантажу з України
29.10.2010 | 16:54
Прес-служба МЗС

26-27 жовтня цього року Посол України у Киргизькій Республіці Володимир Соловей відвідав південну столицю Киргизії місто Ош для передачі киргизькій стороні гуманітарного вантажу з України. В урочистій церемонії передачі гуманітарного вантажу взяли участь заступник Міністра Надзвичайних ситуацій  Киргизької Республіки, керівник Ошського обласного відділу охорони здоров’я, інші посадовці. Керівник медичного відомства області так прокоментувала українську допомогу:

“Я прийняла за останні місяці багато гуманітарних вантажів. Але, такого, як український, у нас ще не було, настільки в ньому все необхідне для лікування людей”.

Згодом, Міністр закордонних страв Киргізії Руслан Казакбаєв також висловив слова щирої подяки Президенту України Віктору Януковичу, українській державі й українському народу за передачу гуманітарної допомоги.

 

версія для друку