українська російська англійська
Мінтрансзв'язку: Новий термінал "F" аеропорту "Бориспіль" готовий прийняти перших пасажирів
29.10.2010 | 18:30
Прес-служба Мінтрансзв'язку

31 жовтня 2010 року із введенням у дію нового зимового розкладу авіамаршрутів на період ІАТА 2010/2011 буде відправлено перший рейс з нового пасажирського терміналу «F» Міжнародного аеропорту «Бориспіль».

Першими пасажирами нового терміналу стануть пасажири рейсу вітчизняної авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» за маршрутом Київ-Шарм ель Шейх.

Рішення про повноцінний запуск в експлуатацію термінального комплексу саме у день, коли починає діяти розклад зимової навігації, було прийняте спільно з авіакомпаніями, які будуть обслуговуватися у новому терміналі. Це дозволить перевізникам без зайвої метушні закінчити виконання рейсів відповідно до старого розкладу та відпрацювати перехід на новий розклад у терміналі «F». Базова компанія, яка здійснюватиме рейси через термінал «F» – «Міжнародні авіалінії України».

Суттєвою особливістю зони авіаційної безпеки терміналу є те, що, крім традиційних процедур, які передбачають контроль ручної поклажі за допомогою рентгено-телевізійних установок, стаціонарних і ручних металодетекторів, вперше в Україні впроваджено бодісканери, які забезпечують найвищий рівень контролю на авіабезпеку, скорочують час проходження такого контролю, та створюють додатковий комфорт для пасажирів, які не повинні будуть знімати верхній одяг чи інші речі під час огляду.

 «Найближчим часом до нового терміналу «Борисполя» буде переведено понад 40% усіх міжнародних пасажиропотоків аеропорту. Це дозволить значно збільшити пропускну спроможність головних повітряних воріт країни та забезпечити комфортні умови обслуговування пасажирів», − зазначив Міністр транспорту та зв’язку України Костянтин Єфименко.

 

 

версія для друку