українська російська англійська
Мінтрансзв'язку: За перший день роботи у новому терміналі "F" аеропорту "Бориспіль" було обслуговано близько 6 тисяч пасажирів
01.11.2010 | 14:30
Прес-служба Мінтрансзв'язку

За перший день роботи з нового пасажирського терміналу «F» Міжнародного аеропорту «Бориспіль» було здійснено 30 рейсів на відліт і стільки ж на прибуття та обслуговано близько 6 тисяч пасажирів.

Нагадаємо, з 31 жовтня 2010 року з введенням у дію нового розкладу виконання авіарейсів на зимовий період термінал «F» аеропорту «Бориспіль» прийняв перших пасажирів міжнародних регулярних, чартерних та лоу-кост рейсів національних та іноземних перевізників.

Першими відвідувачами нового терміналу стали пасажири авіакомпаній «Міжнародні авіалінії України» та «UTair». Обидва рейси здійснювалися до Шарм ель Шейха.

Перші пасажири оцінили зручності та переваги нового аеровокзалу, відзначивши наявність вільного простору, нової кімнати матері та дитини, достатньої кількості стійок реєстрації.

Генеральний директор Міжнародного аеропорту «Бориспіль» Борис Шахсуваров привітав усіх пасажирів та гостей із початком роботи нового терміналу та побажав приємних подорожей із головного аеропорту країни.

«Ми планомірно і чітко виконуємо майстер-план розвитку аеропорту «Бориспіль». Повноцінний запуск в експлуатацію терміналу «F» − це перший крок. Наступний − термінал «D» та інші інфраструктурні об’єкти. Ми будуємо систему, яка дозволить зробити головний аеропорт країни аеропортом міжнародного класу», − зазначив Борис Шахсуваров.

Вже зараз із нового терміналу здійснюють рейси авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України», «Українсько-середземноморські авіалінії», «UtAir», «Wizz Air Ukraine», «FinnAir», «Jamahiriya Libyan Arab Airlines», «Royal Jordanian», «ArmAvia», «Аерофлот Дон», «РусЛайн». Найближчим часом свій плановий перехід здійснять також інші авіакомпанії.

 

 

версія для друку