українська російська англійська
Мінтрансзв'язку: Затримку контейнерів у провідних вітчизняних портах буде ліквідовано
01.11.2010 | 16:00
Прес-служба Мінтрансзв'язку

До роботи приступає робоча група, що встановить час, який витрачають контрольні служби на огляд одного контейнеру в Одеському та Іллічівському портах. До групи ввійшли представники Мінтрансзв’язку, портів, Державної митної служби, Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ, санітарні і карантинні служби, а також інші контролюючі органи, що працюють із контейнерами в портах.

«Ми припиняємо практику, коли контейнери у портах накопичуються через численні перевірки різних контролюючих органів. Контейнерні перевезеннямайбутнє галузі і ми це майбутнє наблизимо», - наголосив Міністр транспорту та зв’язку України Костянтин Єфименко.

За результатами роботи групи до Кабінету Міністрів України будуть внесені пропозиції щодо спрощення процедур контролю вантажів у вітчизняних морських портах. Фахівці розпочнуть свою роботу у портах вже наступного тижня.

Нагадаємо, на численні звернення портовиків та представників приватних компаній Костянтин Єфименко ініціював створення комісії з питань спрощення процедур контролю у морських портах. Цю ініціативу було підтримано Кабінетом Міністрів України.

 

версія для друку