українська російська англійська
Мінтрансзв'язку: Державіаадміністрація ініціює створення чітких правил сертифікації наземних засобів радіотехнічного забезпечення польотів повітряних суден
02.11.2010 | 17:50
Прес-служба Мінтрансзв'язку

Державіаадміністрація розробила Правила сертифікації наземних засобів радіотехнічного забезпечення (РТЗ) в цивільній авіації України. Відповідний проект наказу Міністерства транспорту та зв’язку України «Про затвердження Правил сертифікації наземних засобів радіотехнічного забезпечення в цивільній авіації України» розміщено на офіційному веб-сайті Мінтрансзв’язку та виноситься на громадське обговорення.

Проведення сертифікації наземних засобів радіотехнічного забезпечення польотів і авіаційного електрозв’язку – це офіційна процедура, що визначає відповідність цих засобів встановленим сертифікаційним вимогам та їх здатність забезпечувати польоти повітряних суден.

Відповідно до розробленого документу, дія нових правил поширюватиметься на підприємства, організації та установи незалежно від форм власності, які здійснюють діяльність в галузі цивільної авіації, пов’язану з технічною експлуатацією та введенням в експлуатацію наземних засобів РТЗ.

Крім того, необхідною умовою для допуску до експлуатації наземних засобів РТЗ на аеродромах і забезпечення безпеки польотів на повітряних трасах буде наявність Сертифіката відповідності, виданого Державіаадміністрацією.

Якщо ж власник Сертифіката відповідності не виконує установлені сертифікаційні вимоги, Державіаадміністрація має право анулювати Сертифікат або припинити його дію.

 

версія для друку