українська російська англійська
ДПА: Модернізація податкової служби - шлях до розвитку економіки
02.11.2010 | 18:15
Прес-служба ДПА

Модернізація податкової служби має велике значення не лише для реформування нашого відомства, але й для розвитку економіки загалом. Про це заявив заступник Голови ДПА України Олександр Котькало під час робочої зустрічі з експертами-членами наглядової ради з питань реалізації проекту „Модернізація державної податкової служби України – 1”.

На сьогодні у рамках першої фази проекту „Модернізація державної податкової служби України – 1” залишилося провести три закупівлі: податкового блоку, електронного документообігу та програмного забезпечення.

Міжнародні експерти відзначили ряд досягнень податкової служби у рамках проекту, зокрема, створення кол-центру. За словами заступника Голови ДПА України, фахівці консультативного центру податкової служби зараз працюють над його удосконаленням, розширенням можливостей та наданням більшої кількості послуг платникам податків.

На думку членів наглядової ради, на часі – впровадження культури добровільного виконання податкових зобов’язань серед платників податків. Зокрема, необхідно розробити систему заохочення для сумлінних платників податків та покарання – для несумлінних.

У рамках візиту експерти-члени наглядової ради проведуть ряд зустрічей з фахівцями податкової служби, відвідають ДПА у Черкаській області, де ознайомляться з роботою обласної податкової адміністрації та податкових інспекцій у Черкасах.

Місія наглядової ради з питань реалізації проекту „Модернізація державної податкової служби України – 1” працюватиме по 12 листопада 2010 року.

 

версія для друку