українська російська англійська
Міноборони: Відбулося розширене засідання Військової ради Генерального штабу Збройних Сил України
03.11.2010 | 13:00
Прес-служба Міноборони

У Києві вперше відбулося розширене засідання Військової ради Генерального штабу Збройних Сил України.

У заході, який проходив під головуванням начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-полковника Григорія Педченка, взяли участь члени Військової ради, начальники головних управлінь  та управлінь Генерального штабу Збройних Сил України, керівники структурних підрозділів та органів військового управління різного рівня, представники органів державної влади.

В ході засідання його учасники обговорили велике коло питань діяльності Збройних Сил України. Зокрема, розглянули стан військової дисципліни та правопорядку, хід виконання заходів боротьби з корупцією та завдань щодо зміцнення законності у Збройних Силах України. Особливу увагу було приділено обговоренню основних показників Державної програми реформування Збройних Сил України на 2011 - 2015 роки. 

Підбиваючи підсумки 2010 навчального року, генерал-полковник Григорій Педченко констатував, що в офіцерському середовищі Збройних Сил України збережено дух офіцерської честі, патріотизму та вірності ідеалам захисників Батьківщини.

"Наступний, 2011-й рік, визначено роком технічної готовності Збройних Сил України, і офіцерський склад повинен знайти своє місце у цій надзвичайно важливій справі", - підкреслив генерал-полковник Григорій Педченко.

Крім того, як зазначив генерал-полковник Григорій Педченко, 2011-й рік – це рік 20-ї річниці незалежності України та Збройних Сил України. І він повинен стати етапом проведення низки ефективних заходів реформування та створення передумов для подальшого розвитку сучасних Збройних Сил за європейськими стандартами.

 

 

версія для друку