українська російська англійська
Мін'юст: Україна та Македонія уклали угоду про співробітництво органів юстиції
03.11.2010 | 16:25
Прес-служба Мін'юсту

Україна та Республіка Македонія підписали міжвідомчу угоду про співробітництво національних органів юстиції.  Підписання відбулося в рамках офіційного візиту в Україну Прем’єр-міністра Республіки Македонія Нікола Груєвскі, що триває 2-4 листопада 2010 року.

З української сторони угоду підписав Міністр юстиції України Олександр Лавринович. З македонської - Віце-прем’єр-міністр Республіки Македонія Владімір Пешевскі.

Угода передбачає співробітництво у таких напрямках як запобігання корупції, модернізація пенітенціарної системи, підвищення кваліфікаційного рівня кадрового складу органів юстиції.

Угода сприятиме виконанню міжнародних правових договорів України, які діють у відносинах між Україною та Республікою Македонія. Зокрема, Міністерство юстиції України забезпечує виконання 12-ти міжнародних договорів, які діють у відносинах двох держав – Конвенції про вручення за кордоном судових та позасудових документів у цивільних або комерційних справах, Конвенції про цивільно-правові аспекти міжнародного викрадення дітей, Конвенції про стягнення аліментів за кордоном, Європейської конвенції про видачу правопорушників, Конвенції про передачу засуджених осіб, Конвенції про відмивання, пошук, арешт і конфіскацію доходів, одержаних злочинним шляхом тощо.

Міністр юстиції повідомив, що угода про співробітництво національних органів юстиції набрала чинності з дати її підписання.

 

версія для друку