українська російська англійська
МВС: На Одещині транспортування та перенесення виборчої документації здійснювалося в супроводі міліції
03.11.2010 | 17:15
Прес-служба МВС

Сьогодні в ЗМІ з‘явилася інформація про те, що в  Одесі пакети з виборчими бюлетенями, які дільничні комісії ще не здали в міську виборчу комісію, представники ДВК, всупереч вимогам законодавства, перевозять містом без супроводу правоохоронних органів. Ця інформація не відповідає дійсності.

Повідомляємо, що на охорону громадського порядку та безпеку громадян на території Одеської області під час проведення голосування виборів депутатів в місцеві ради та сільських селищних та міських голів було задіяно 4978 працівників міліції, безпосередньо на виборчих дільницях несли службу 3568 працівників міліції. Для виконання оперативно-службових завдань (добове чергування, слідчо-оперативні групи, контроль служби, робочі групи та групи документування) було залучено 884 особи.

По завершенню голосування та підрахунку голосів на виборчих дільницях, транспортування виборчої документації зокрема, бюлетенів, до територіальних виборчих комісій здійснювалося тільки у супроводженні працівників міліції.

Крім того, для недопущення можливих порушень правопорядку на території Одеської територіальної виборчої комісії додатково було задіяно цілодобовий наряд міліції в кількості 60 осіб, які забезпечували охорону в приміщенні адмінбудівлі та на прилеглій до неї території. Порушення громадського порядку на території Одеської міської територіальної виборчої комісії допущено не було.

 

версія для друку