українська російська англійська
Мінпраці: Цьогоріч ми святкуватимемо День працівника соціальної сфери на фоні реальних позитивних зрушень у соціальній політиці
03.11.2010 | 15:00
Прес-служба Мінпраці

Із слів вдячності на адресу працівників соціальної сфери, професійне свято яких відзначатиметься в Україні 7 листопада, розпочав сьогодні свій брифінг для представників засобів масової інформації у Кабінеті Міністрів України Міністр праці та соціальної політики Василь Надрага.

Він повідомив, що нині у сфері підпорядкування Міністерства працює 205 тис. працівників. Саме через них проходять потреби і турботи, проблеми і болі майже 13,7 мільйона пенсіонерів і ветеранів. Державну підтримку отримують 3 млн. багатодітних сімей, сімей інвалідів та інших, субсидії і пільги по комунальних платежах – 8,6 млн. осіб. Безкоштовним проїздом на транспорті користуються 10,2 млн. осіб.

Таким чином, за словами Василя Надраги, соціальною опікою держави охоплено понад 15 мільйонів наших співгромадян. Крім того, під опікою Мінпраці знаходиться 325 будинків-інтернатів, 89 реабілітаційних центрів для інвалідів та дітей-інвалідів, 743 територіальні центри з обслуговування наших одиноких співгромадян на дому.

«Сьогодні для мене, як для Міністра, чудова нагода звернутися до всіх своїх колег зі словами глибокої поваги та вдячності за їхню непросту працю. Це тим більше приємно, що цьогоріч ми святкуватимемо День працівника соціальної сфери на фоні реальних позитивних зрушень у соціальній політиці держави», - сказав Василь Надрага.

версія для друку