українська російська англійська
Мінрегіонбуд: Володимир Яцуба відвідав Луганську й Донецьку області
04.11.2010 | 10:25
Прес-служба Мінрегіонбуду

Міністр регіонального розвитку та будівництва України Володимир Яцуба взяв участь у робочій поїздці Президента України Віктора Януковича до Луганської та Донецької областей.

В ході поїздки Володимир Яцуба взяв участь в урочистому відкритті нової ділянки автомобільної дороги державного значення Знам’янка-Луганськ-Ізварине навколо Луганська, а також разом з главою держави відвідав Луганський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені героїв Молодої гвардії. Планується, що сьогодні учасники поїздки візьмуть участь в урочистому відкритті ІІІ черги об’їзної автомобільної дороги навколо Донецька.

Автомобільний рух відкрито на ділянці об'їзної дороги навколо Луганська довжиною близько 25 км. Рух також відкрито на трьох повних транспортних розв'язках на двох рівнях, на мосту через залізницю та річку Вільхова довжиною 150 метрів і шляхопроводі в селищі Розкішне. Загальна вартість будівництва склала 502 мільйони гривень.

З початку будівництва на цій ділянці зведено 93 штучних споруди, в тому числі 1 міст і 4 шляхопроводи, влаштовано 12 км ліній електроосвітлення, встановлено 34 тисячі погонних метрів бар'єрного огородження, 839 дорожніх знаків. На сьогодні роботи виконані в повному обсязі. Укладено нижній шар асфальтобетонного покриття, а також верхній шар із щебенево-мастичного асфальтобетону.

Очікується, що введення в експлуатацію автомобільної дороги Знам'янка-Луганськ-Ізварине на ділянці від кварталу Південний до селища Хрящувате в обхід Луганська дасть можливість забезпечити рух транзитного транспорту за межами обласного центру як у напрямку Донецька, так і в напрямку селища Ізварине. Це вирішує важливі питання мешканців обласного центру – розвантаження вулиць міста від великогабаритного руху транзитного транспорту та поліпшення екологічного стану міста.

 

версія для друку