українська російська англійська
МЗС: Відбувся візит заступника Міністра закордонних справ України Олександра Горіна в Аргентину
04.11.2010 | 12:00
Прес-служба МЗС

Відбувся робочий візит заступника Міністра закордонних справ України Олександра Горіна в Аргентину для участі у Першому засіданні повноважних представників з питань ядерної безпеки країн-учасниць Вашингтонському Саміту з питань ядерної безпеки, яке цими днями проходило у місті Буенос-Айрес. Засідання проходило за участі 47 представників іноземних країн та трьох міжнародних організацій.      

У рамках візиту були проведені робочі консультації Олександра Горіна з Державним секретарем, першим заступником Міністра закордонних справ Аргентини Альберто Педро Д’Алотто. Між сторонами відбувся конструктивний діалог стосовно інтенсифікації двосторонніх контактів на високому та найвищому рівнях, подальшої розбудови договірно-правової бази українсько-аргентинських відносин, надання взаємної урядової підтримки спільним економічним проектам, перспектив налагодження співпраці між Україною та регіональним інтеграційним об’єднанням МЕРКОСУР, членом-засновником якого є Аргентина, а також двосторонньої культурно-гуманітарної взаємодії і співпраці двох держав у рамках міжнародних організацій.

  Під час візиту Олександр Горін провів зустріч з керівництвом Аргентинсько-української торговельно-промислової палати. Під час бесіди з представниками підприємницьких кіл Аргентини було обговорено перспективні напрями налагодження і розвитку торговельно-економічної, науково-технічної та інвестиційної співпраці між українськими і аргентинськими підприємствами. Також було проведено окрему зустріч з представниками компанії «Калина Трейд» для з’ясування перспектив і конкретних кроків, потрібних для залучення українських підприємств до модернізації аргентинсько-уругвайської ГЕС «Сальто Гранде».

 

версія для друку