українська російська англійська
Мінтрансзв'язку: У цьому році до українських портів зайшло 375 круїзних лайнерів
04.11.2010 | 16:00
Прес-служба Мінтрансзв'язку

Одеський, Севастопольський та Ялтинський порти закрили круїзний сезон 2010 року. В цьому році державним підприємствам вдалося утримати показники прийому туристичних суден на рівні минулого року.

Слід зазначити, що круїзну навігацію у всіх трьох портах закрив п’ятизірковий круїзний лайнер «Europa», якій належить компанії «Costa Cruises».

За підсумками роботи основних туристичних портів кількість круїзних суден, які швартувалися біля морвокзалів, склала 375 одиниць. Зокрема, іноземних круїзних лайнерів було прийнято 188 одиниць, а суден типу ріка-море – 187. Загальна кількість туристів, перевезена обома типами суден, становить понад 150 тисяч осіб.

Протягом року за сприянням Мінтрансзв’язку представниками портів було проведено ряд зустрічей з представниками найбільших круїзних компаній таких як «MedCruise» та «Royal Caribean».

Наразі Одеський, Севастопольський та Ялтинський порти вже приймають заявки від провідних круїзних компаній світу на заходи круїзних лайнерів у наступному році і вже зараз прогнозують їх збільшення щонайменше на 10%. Наступного року перші туристичні судна прибудуть у вітчизняні порти вже у травні-червні.

 

версія для друку