українська російська англійська
Держкомпідриємництва: Спеціальна робоча група розгляне порядок нарахування штрафів перевізникам за недотримання ліцензійних умов
04.11.2010 | 16:40
Прес-служба Держкомпідриємництва

Порядок нарахування штрафів автоперевізникам за недотримання ліцензійних умови розгляне спеціальна робоча група. Про її створення домовилися учасники експертно-апеляційної ради при Держкомпідприємництві. 

До складу робочої групи увійдуть члени експертно-апеляційної ради при Держкомпідприємництві, представники Комітету та Головної державної інспекції на автомобільному транспорті, яка перевіряє виконання перевізниками ліцензійних умов та має право штрафувати їх і позбавляти ліцензії. Робоча група має вивчити підстави та порядок накладення штрафів  на перевізників та підстави для позбавлення їх ліцензій. 

«Ми маємо з’ясувати, чому до експертно-апеляційної ради надходить така велика кількість скарг на рішення цієї інспекції.  При цьому на сьогодні рада задовольняє більшу частину скарг підприємців на рішення інспекції про позбавлення ліцензії», – сказав голова експертно-апеляційної ради при Держкомпідприємництві Михайло Бродський.

До проведення засідання групи Експертно-апеляційна рада при Держкомпідприємництві проситиме Головну державну інспекцію на автомобільному транспорті підготувати аналітичну довідку з інформацією про штрафи, які були нараховані, сплачені та скасовані в судовому порядку. За словами представників ринку, показником якості роботи певного інспектора державної інспекції на автомобільному транспорті є кількість виписаних штрафів, а це у свою чергу може призводити до нарахування не завжди обґрунтованих штрафів. 

 

версія для друку