українська російська англійська
Міноборони: Командувачі Військово-морських сил Збройних Сил України та збройних сил Республіки Хорватія висловилися за подальший розвиток співробітництва між військовими флотами обох держав
04.11.2010 | 17:00
Прес-служба Міноборони

До Севастополя з офіційним візитом прибула делегація Збройних Сил Республіки Хорватія на чолі з командувачем Військово-морських сил збройних сил Республіки Хорватія контр-адміралом Анте Урлічем.

Метою візиту стало обговорення перспективних напрямків двостороннього співробітництва між військовими флотами Збройних Сил України та збройних сил Республіки Хорватія.

Під час перебування хорватські гості відвідали штаб українського військового флоту, де зустрілися з командувачем Військово-Морських Сил Збройних Сил України адміралом Віктором Максимовим.

Контр-адмірал Анте Урліч подякував командуванню українського військового флоту за теплий прийом і висловив переконання в тому, що військово-морські сили обох держав повинні спільно протистояти загальносвітовим загрозам, якими є міжнародний тероризм та піратство.

"Ми неодноразово брали участь у заходах в рамках програми “Партнерство заради миру”. Вже два роки військовослужбовці Республіки Хорватія задіяні в багатонаціональній операціїАталанта”. Сподіваюсь, що наступного року участь у цьому заході візьме один з наших корветів", – зазначив хорватський контр-адмірал.

На зустрічі військовій делегації Збройних Сил Республіки Хорватія було запропоновано брифінг щодо стану, спроможностей та перспектив розвитку Військово-Морських Сил Збройних Сил України, участі українського військового флоту у міжнародних заходах з підтримки миру.

 

версія для друку