українська російська англійська
Антимонопольний комітет зобов'язав виробників молочної продукції знизити ціни
05.11.2010 | 10:30
Прес-служба АМКУ

Антимонопольний комітет України зобов’язав 11 найкрупніших гравців ринків молочної продукції забезпечити в листопаді цього року поетапне зниження оптово-відпускних цін на молоко, сметану, вершкове масло, твердий сир. Про результати розгляду вимог Комітету підприємства мають повідомити у десятиденний термін.

Вимоги висунуто до ДП «Мілкіленд-Україна», ТОВ «Керуюча компанія «Терра Фуд», ВАТ «Молочний Альянс», ТОВ «Юнімілк», ТОВ «Данон», ВАТ «Вімм-Білль-Данн Україна», Корпорації «Клуб Сиру», ЗАТ «Галичина», ВАТ «Шосткинський міськмолкомбінат», ТОВ «ВО «Моліс» і ЗАТ «Лакталіс-Миколаїв».

Ці підприємства повинні також сприяти укладенню прямих контрактів щодо реалізації молочної продукції з торговельними мережами, утримуватися від економічно необґрунтованого підвищення цін на соціально важливі молочні продукти.

Як відомо, протягом вересня 2010 року відбулося зростання вартості молочної продукції в переважній більшості регіонів України, на що, за поясненнями молокопереробних підприємств, вплинуло підвищення закупівельних цін на сировину.

У жовтні ж цього року відбулося поступове зниження закупівельних цін на незбиране молоко. Натомість темпи зниження оптово-відпускних та роздрібних цін на молочні продукти є значно повільнішими. Причому в окремих регіонах зниження цін на такі продукти не спостерігається взагалі.

 

 

версія для друку