українська російська англійська
Держкомпідприємництво: Створено галузеву раду з питань деревообробної, меблевої та целюлозно-паперової промисловості
05.11.2010 | 11:30
Прес-служба Держкомпідприємництва

Представники деревообробної, меблевої та целюлозно-паперової промисловості об’єдналися в галузеву раду, яка функціонуватиме при Держкомпідприємництві. Головне її завдання – встановити узгоджену політику всіх гравців ринку для розвитку галузі та збільшення відповідних груп товарів для українських споживачів.  

Звертаючись до учасників зустрічі, заступник голови Держкомпідприємництва Орест Сохар, наголосив, що бізнес лише вчиться об’єднуватися заради відстоювання власних інтересів.

«Спроби розв’язати проблеми  поодинці не дозволяють вирішити їх комплексно на рівні законодавства. Консолідована позиція бізнесу, що представляє деревообробну, меблеву чи паперову промисловість, за підтримки керівництва Держкомпідприємництва дозволить на загальнодержавному рівні вирішити проблеми галузі», – вважає Орест Сохар. 

За оцінками учасників зустрічі, певний перелік проблем галузі спільний й з іншими сферами підприємницької діяльності: недосконалість податкового законодавства, проблема індикативних цін на митниці, зарегульованість діяльності санітарних, екологічних служб, надмірна кількість перевірок.

До 15 листопада представники асоціацій, директори приватних компаній та підприємств сформують робочі групи, які розпочнуть роботу над захистом та стимулюванням українського ринку деревообробної, меблевої та целюлозно-паперової промисловості.

 

 

версія для друку