українська російська англійська
Мінрегіонбуд: Володимир Яцуба провів особистий прийом громадян
05.11.2010 | 15:40
Прес-служба Мінрегіонбуду

До Міністра регіонального розвитку та будівництва України Володимира Яцуби звернулись з проханням громадяни про сприяння у вирішенні низки питань, що стосуються реалізації будівельних програм та контролю якості будівельних робіт.

Так, Микола Ємець, що проживає у місті Вишгороді, звернувся з питанням щодо забезпечення житлом інвалідів 1-ї групи Великої Вітчизняної війни. Міністр повідомив, що Вишгородською міською радою отримано 1,5 мільйона гривень на придбання житла для відповідної категорії громадян і наразі проводяться тендерні процедури з метою забезпечення житлом всіх інвалідів війни І групи відповідно до визначеного списку.

Валентина Латишева звернулась до Міністра з питанням щодо добудови будинку по вулиці Фонтанська дорога, 118-а у місті Одесі. Володимир Яцуба повідомив, що ситуація знаходиться під контролем Міністерства.

Ірина Петриченко звернулася з проханням про допомогу у вирішенні питання прийняття в експлуатацію будинку № 43-а по вулиці Щорса в місті Чернігові. За її словами, забудовник вдався до порушень. Володимир Яцуба пообіцяв, що Мінрегіонбуд звернеться до представників місцевої влади та забудовника для прийняття відповідних рішень за результатами перевірки.

Звернення Оксани Швець стосувалось ситуації з дотриманням термінів введення в експлуатацію об’єкта, розташованого за адресою: перетин вулиць Івана Клименка, Максима Кривоноса, Червонопартизанської та Зої Космодем’янської у Солом’янському районі міста Києва. Вислухавши зауваження, Володимир Яцуба доручив начальнику Державної архітектурно-будівельної інспекції Олександру Бондаренку проаналізувати ситуацію та вжити заходів відповідно до повноважень та діючого законодавства.

 

 

версія для друку