українська російська англійська
Мінтрансзв'язку розробляє програму розвитку судноплавства для внутрішніх водних шляхів
05.11.2010 | 15:00
Прес-служба Мінтрансзв'язку

Результатом впровадження програми розвитку судноплавства на внутрішніх водних шлях стане відкриття річкових портів для іноземних суден, можливість формування конкурентних ставок на операції у цих портах, а також зменшення портових зборів для транзитних суден, що слідують на обробку до річкових портів транзитом через морські.

Для вирішення цих задач Міністр доручив створити робочу групу, яка розробить концепцією та стратегією розвитку внутрішнього водного транспорту та внутрішніх водних шляхів. Ці два документи, в свою чергу, дозволять створити комплексну програму розвитку галузі.

Основними напрямками роботи групи у найближчий час стануть розробка та внесення пропозицій до проекту Закону України «Про внутрішній водний транспорт»; підготовка та внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України «Про відкриття річкових портів України для заходу іноземних невійськових суден»; аналіз доцільності скасування тарифного регулювання на навантажувально-розвантажувальні роботи в річкових портах шляхом їх виключення зі Збірника тарифів на комплекс робіт, пов’язаних з обробкою вантажів; вивчення можливості зменшення портових зборів які проходять транзитом через морські порти для обробки у річкових портах.

До участі у розробці програми залучені фахівці Держадміністрації морського і річкового транспорту, ДП «Дельта-лоцман», ДП «Укрводшлях», ДП «Адміністрація річкових портів», ДП «Українське дунайське пароплавство». За згодою до розробки програми також запрошені представники ТОВ «Нібулон» та АСК «Укррічфлот».

 

версія для друку