українська російська англійська
Міноборони: Корвет Військово-Морських Сил ЗС України "Тернопіль" вийшов на бойове чергування у Середземне море для участі в антитерористичній операції "Активні зусилля"
08.11.2010 | 09:15
Прес-служба Міноборони

З Севастополя на бойове чергування у Середземному морі в рамках антитерористичної операціїАктивні зусиллявийшов корвет Військово-Морських Сил ЗС УкраїниТернопіль”.

Під час виконання завдань операціїАктивні зусилляукраїнський військовий корабель здійснюватиме моніторинг та патрулювання Середземного моря у складі Об’єднаних збройних сил НАТО.

Командиром походу корвета “Тернопільпризначено капітана 2-го рангу Дмитра Зінченка.

Перед відходом корвету “Тернопільвідбувся урочистий мітинг, у якому взяли участь командування Військово-Морських Сил ЗС України, представники міської влади, рідні і близькі військових моряків, ветерани флоту, представники української судноремонтної промисловості.

Командувач Військово-Морських Сил ЗС України адмірал Віктор Максимов зазначив, що керівництво українського військового флоту упевнене в тому, що екіпаж корвету “Тернопільгідно виконає завдання, поставлені Президентом УкраїниВерховним Головнокомандувачем ЗС України та керівництвом Міністерства оборони України і Генерального штабу Збройних Сил України.

"Вам випала велика честь пронести Військово-Морський прапор України над Чорним, Мармуровим і Середземним морями. Мені дуже приємно, що в антитерористичній операціїАктивні зусилля” корвет “Тернопільбере участь вп’яте. Цим український флот робить велику справу", – наголосив адмірал Віктор Максимов.

Під час підготовки до участі в операції “Активні зусилля” екіпаж корвету “Тернопіль” успішно виконав практичні ракетні та артилерійські вправи по повітряній та морській цілям. Також екіпаж провів низку корабельних навчань, зокрема тренування вахтових офіцерів, ведення бойових дій одиночним кораблем, визначення елементів руху цілей і рішення задач тактичного маневрування, боротьбу за живучість корабля.

Під час патрулювання у визначених районах Середземного моря екіпаж українського корабля проведе тренування і здійснить практичні дії з моніторингу цивільного судноплавства, збору та обліку інформації щодо умовних підозрілих суден, їх супроводження та огляду, супроводження суден з особливо важливими вантажами, протимінного забезпечення цивільного судноплавства.

На борту корвету “Тернопільперебуває доглядова команда від екіпажу корабля та підрозділу морської піхоти. Отримані екіпажем українського корабля в ході моніторингу і патрулювання дані передаватимуться у Морський оперативний центр у Неаполі (Італія) та у Центр судноплавства НАТО, що у Нортвуді (Велика Британія).

 

версія для друку