українська російська англійська
МЗС: Відбулися переговори урядових делегацій України та Венесуели
08.11.2010 | 10:00
Прес-служба МЗС

У Києві відбулися переговори урядових делегацій України та Венесуели на чолі з міністрами закордонних справ двох країн Костянтином Грищенком та Ніколасом Мадуро.

Візит представницької венесуельської делегації здійснюється на виконання домовленостей президентів України Віктора Януковича та Венесуели Уго Чавеса інтенсифікувати двостороннє співробітництво у сферах, що становлять взаємний інтерес.

Сторони обговорили комплекс питань українсько-венесуельського співробітництва, насамперед перспективи реалізації спільних проектів в енергетичній, торговельно-економічній, промисловій, науково-технічній та сільськогосподарській сферах.

Було домовлено підготувати дорожню карту українсько-венесуельського співробітництва, розбудовувати договірно-правову базу двосторонніх відносин та започаткувати дипломатичну присутність України у Каракасі та Венесуели у Києві. Також відбувся обмін думками щодо сучасної міжнародної ситуації.

Глави МЗС України та Венесуели домовилися прискорити врегулювання усіх юридичних формальностей з тим, щоб вже найближчим часом здійснити передачу до України громадян нашої держави Володимира Устименка та Юрія Датченка, що були засуджені у Венесуелі, для подальшого відбування ними покарання в Україні.

За результатами переговорів офіційних делегацій України та Боліваріанської Республіки Венесуела було підписано відповідний Протокол.

 

версія для друку