українська російська англійська
Міноборони: Стан здоров'я курсантів Харківського університету Повітряних Сил, госпіталізованих з гострою кишковою інфекцією, оцінюється як стабільний
08.11.2010 | 16:00
Прес-служба Міноборони

Серед курсантів Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба 7 листопада виник спалах на гострі кишкові інфекції.

Протягом цього дня до інфекційного відділення Військово-медичного клінічного центру Північного регіону, що розташований у Харкові, було госпіталізовано 10 курсантів Харківського університету Повітряних Сил та одного курсанта Юридичної академії. Усім хворим було встановлено діагноз: гострий гастроентероколіт з легким перебігом.

Для нерозповсюдження хвороби серед інших курсантів військовими медиками було ізольовано до медичного пункту університету 29 курсантів, які контактували з хворими.

Епідеміологічне розслідування причин та умов виникнення спалаху, а також комплекс кваліфікованих протиепідемічних заходів проводять фахівці 108-го регіонального санітарно-епідеміологічного загону та лікарі інфекційного відділення Військово-медичного клінічного центру Північного регіону.

Військовими медиками встановлено медичне спостереження за усім, без винятку, особовим складом Харківського університету Повітряних Сил.

Причини спалаху будуть з’ясовані після результатів лабораторних досліджень.

Станом на 11.00 8 листопада нових надходжень захворілих до Військово-медичного клінічного центру Північного регіону не було.       

 

версія для друку