українська російська англійська
Мінтрансзв'язку: Італія та Угорщина збільшили квоти для українських перевізників
08.11.2010 | 17:15
Прес-служба Мінтрансзв'язку

Українські міжнародні перевізники, що протягом цього року ефективно використовували свою квоту дозволів, отримали можливість збільшити їхню кількість. Таке рішення було прийняте робочою групою з розподілу італійських та угорських дозволів.

За підсумками роботи, в січні-жовтні 2010 року квоти італійських універсальних (IT 100, IT 130, IT 150) дозволів збільшені 186 українським перевізникам до рівня 88,3% від їх загальних квот. Квоти угорських універсальних (HU 120, HU 130) дозволів збільшені 95 українським перевізникам до рівня 83,3 % від їх загальних квот.

Робочою групою також прийнято рішення, відповідно до якого в перевізників, які на початок року мали лише один комплект дозволів Італії (універсальних), Угорщини (транзитні) і не використали його протягом поточного року, цей комплект буде забраний для перерозподілу серед інших перевізників.

Нагадаємо, Україна та Угорщина домовились про взаємний обмін додатковими дозволами на вантажні перевезення на 2010 рік. Це закріплене в протоколі Змішаної українсько-угорської Комісії з міжнародного автомобільного транспорту, який було підписано 28 жовтня в Мінтрансзв’язку.  

 

 

версія для друку