українська російська англійська
МЗС: Відбулося пленарне засідання в рамках сімнадцятого раунду переговорів між Україною та Європейським Союзом щодо укладення Угоди про асоціацію
08.11.2010 | 18:15
Прес-служба МЗС

Сьогодні у Києві відбулося пленарне засідання в рамках сімнадцятого раунду переговорів між Україною та Європейським Союзом щодо укладення Угоди про асоціацію, під час якого сторони погодили низку положень розділів Угоди стосовно преамбули, юстиції, свободи і безпеки, а також інституційних, загальних і прикінцевих положень.

Сторони також узгодили текст спільного звіту про переговори щодо укладення Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, який буде схвалений у ході Чотирнадцятого саміту УкраїнаЄС 22 листопада 2010 року в Брюсселі.

Наступне пленарне засідання в рамках 18-го раунду переговорів відбудеться наприкінці січня – на початку лютого 2011 року в Брюсселі.

Українську делегацію на переговорах очолював Заступник Міністра закордонних справ Павло Клімкін, делегацію ЄС - заступник Генерального директора Генерального директорату „Зовнішні відносиниЄвропейської Комісії Юг Мінгареллі.

 

версія для друку