українська російська англійська
МЗС: Україна відзначає п'ятнадцяту річницю членства в Раді Європи
09.11.2010 | 09:45
Прес-служба МЗС

Співпраця у рамках Ради Європи є ключовим орієнтиром у побудові в Україні громадянського суспільства і демократичної правової держави, переконаний Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко.

Глава зовнішньополітичного відомства України привітав дипломатичний склад Міністерства закордонних справ України з цією визначною датою, відзначивши, що з набуттям членства у Раді Європи, Україна стала безпосереднім та активним учасником збереження і поширення гуманістичних цінностей, що пропагуються цією авторитетною міжнародною організацією.

Співпраця у рамках Ради Європи, запозичення набутого нею досвіду та значного науково-експертного потенціалу є ключовим орієнтиром у побудові в Україні громадянського суспільства і демократичної правової держави, удосконаленні національного законодавства, його гармонізації з загальноєвропейськими критеріями і нормами, наводить слова Глави українського МЗС Департамент інформаційної політики цього відомства.

„Я щиро вірю у побудову великого європейського дому. Дому, повноправним господарем якого буде й Україна. Шлях до цього дому лише один – він заснований на цінностях, які відстоює, розвиває та поширює Рада Європи”, - йдеться у вітальному слові Костянтина Грищенка.

 

 

версія для друку