українська російська англійська
МВС: Міністр Анатолій Могильов обговорив перспективи подальшої співпраці з представниками правлячої династії Держави Катар
09.11.2010 | 10:50
Прес-служба МВС

Під час візиту на 79 сесію  Генеральної асамблеї Інтерполу Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов провів кілька зустрічей з представниками правлячої династії Держави Катар. Зокрема, він зустрівся з представником правлячої родини шейхом Халіфою Аль-Тані.

За словами шейха стабілізаційні процеси, що відбуваються в Україні за останній рік значно підняли рейтинг нашої держави в країнах арабського світу. Так, керівники країн Близького Сходу зацікавилися  розвитком більш тісних взаємовідносин із Україною, зокрема в аграрній сфері, а також авіа- та суднобудівництві.

Ці переговори важливі для нашої держави. Особливі надії бізнескола Катару покладають на можливу співпрацю з Миколаївським суднобудівним заводом щодо спільної роботи з будівництва кораблів. Крім цього, шейх Халіф Аль-Тані зазначив, що бізнес дозволяє говорити про зменшення ризиків щодо інвестиційних проектів, адже в Україні спостерігається зниження криміногенної ситуації.

У свою чергу українська сторона підкреслила, що арабський світ дуже цікавий нам  як потенційний інвестор, можливості якого вимірюються мільярдами доларів.

Міністр Анатолій Могильов запевнив, що він як член Уряду доповість про ініціативи керівництва Держави Катар Президенту України та Уряду.

 

версія для друку