українська російська англійська
АМКУ: Україна бере участь в конференції з питань конкурентної політики та законодавства, що проходить у Женеві під егідою ООН
09.11.2010 | 12:00
Прес-служба АМКУ

Антимонопольний комітет представляє Україну на 6-ій Оглядовій конференції з питань конкурентної політики та законодавства, яка відбувається у Женеві під егідою Конференції ООН з торгівлі та розвитку (ЮНКТАД). Українську делегацію очолює заступник Голови Комітету Олена Чернілевська.

У роботі Оглядової конференції беруть участь представники конкурентних відомств країн-членів ООН, міжнародних організацій, державного та приватного секторів економіки.

Головна увага учасників Конференції зосереджена на перегляді комплексу справедливих принципів і правил контролю за обмежувальною діловою практикою між державами-членами ООН. Розглядаються питання впровадження антимонопольного законодавства та політики, їхньої ролі у сприянні економічному розвитку.

Також буде представлено огляд досвіду міжнародної співпраці у сфері захисту та розвитку конкуренції. Зокрема, обговорюватимуться способи спрощення добровільних консультацій між державами-учасницями ООН та шляхи підвищення ефективності нарощування потенціалу та технічної підтримки, що надається новоутвореним антимонопольним органам.

Під час третьої сесії Конференції Олена Чернелевська виступить з доповіддю та розповість про особливості реалізації конкурентної політики в Україні.

Як відомо, Конференція ООН з торгівлі та розвитку (ЮНКТАД) заснована як орган Генеральної Асамблеї ООН 30 грудня 1964 року. Основним призначенням ЮНКТАД є міжнародне обговорення проблем обмежувальної практики та конкурентної політики.

 

версія для друку