українська російська англійська
Мін'юст: Протягом листопада державна виконавча служба проведе серію виїзних прийомів для громадян у регіонах
09.11.2010 | 13:50
Прес-служба Мін'юст

Протягом листопада 2010 року керівники Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції проведуть серію виїзних прийомів для громадян у регіонах.

Як повідомив Міністр юстиції Олександр Лавринович, виїзди в регіони спеціалістів центрального апарату запроваджено для виявлення проблемних питань у роботі регіональних органів державної виконавчої служби.

На прийомах громадяни зможуть безпосередньо звернутися до керівників Департаменту державної виконавчої служби та отримати роз’яснення з поставлених питань. Передбачається також, що такі прийоми сприятимуть у вирішенні проблемних питань, з якими звертаються громадяни до регіональних органів державної виконавчої служби.

Так, 22 листопада буде проведено прийом громадян у Дніпропетровську, 25 листопада – в  Кіровограді, 29 листопада – в Запоріжжі.

Про місце та час проведення прийомів буде оголошено у місцевих засобах масової інформації. Крім того, довідку щодо проведення прийомів можна буде отримати в Головних управліннях юстиції відповідних областей.

Міністерство юстиції планує узагальнити практику проведення регіональних прийомів громадян, та, за необхідності, поширити цю практику на інші регіони України.

Раніше аналогічні виїзні прийоми громадян представниками Департаменту державної виконавчої служби були проведені у містах Полтава, Миколаїв, Тернопіль та Чернівці.

 

версія для друку