українська російська англійська
ДПА: Представники місії МВФ зустрілися з Головою ДПА України Олександром Папаікою
09.11.2010 | 17:15
Прес-служба ДПА

Старший економіст податково-бюджетного Департаменту МВФ Пітер Барранд зустрівся з Головою ДПА України Олександром Папаікою. На зустрічі також були присутні перший заступник Голови ДПА України Віталій Захарченко, заступник Голови ДПА України Сергій Лекарь, керівники структурних підрозділів ДПА України, радник з питань надання технічної допомоги податково-бюджетного Департаменту МВФ Томас Сторі, заступник директора Департаменту оподаткування великого бізнесу та міжнародного оподаткування МВФ Марк Конза.

Сьогодні ДПА України впроваджує Національний план дій з поліпшення адміністрування податків. Так, удосконалено контрольно-перевірочну роботу та посилено контроль за транскордонним ухиленням від оподаткування. Одним із ключових напрямів  податкового аудиту є постійний моніторинг діяльності суб’єктів господарювання та відбір платників до плану-графіка проведення перевірок за категоріями ризиків.

Поліпшено адміністрування податків, сплачуваних великими платниками податків, затверджено Реєстр великих платників податків на 2010 рік. У роботі з цією категорією платників постійно враховується світовий досвід.

  На зустрічі наголошувалося, що для ДПА України важливий світовий досвід запровадження податкових законодавчих норм та, зокрема, процедури обслуговування великих платників податків, які базуються на світових практиках. Так, за січень жовтень 2010 року  великі платники податків забезпечили надходження до державного бюджету на суму 72,7 мільярда гривень, що становить 69,4 % від загальних надходжень до Державного бюджету України.

 

версія для друку