українська російська англійська
Міноборони: Голові Миколаївської обласної державної адміністрації Миколі Круглову вручено Пам'ятний знак командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України "За сприяння Військово-Морським Силам України"
10.11.2010 | 17:00
Прес-служба Міноборони

Пам’ятний знак командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України “За сприяння Військово-Морським Силам Українибуло вручено голові Миколаївської обласної державної адміністрації Миколі Круглову.

Вручаючи почесну нагороду, начальник Очаківського гарнізону – старший морський начальник капітан 1-го рангу Віталій Харченко від імені командувача Військово-Морських Сил ЗС України адмірала Віктора Максимова подякував голові Миколаївської ОДА за постійну увагу та шефську допомогу, яку він надає українському флоту, а також поздоровив його з днем народження.

Микола Круглов у свою чергу запевнив представника Військово-Морських Сил, що влада, керівники підприємств і просто мешканці Миколаївської області завжди з особливою шаною ставилися до захисників морських рубежів Вітчизни, розуміли їх проблеми і раділи успіхам.

Миколаївська область надає активну шефську допомогу Військово-Морським Силам. За усі роки існування ВМС Збройних Сил України на флот від області надійшло коштів на суму близько 4,5 мільйона гривень, з яких понад 630 тисяч гривень витрачено на придбання 30 квартир для українських військових моряків.

 

версія для друку