українська російська англійська
Міноборони: Тісна співпраця з НАТО залишається пріоритетним напрямком розвитку Збройних Сил України
10.11.2010 | 17:50
Прес-служба Міноборони

Сьогодні в Києві відбулася зустріч заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України віце-адмірала Ігоря Кабаненка із заступником Генерального директора Міжнародного військового штабу – начальником Управління з питань співробітництва та регіональної безпеки Міжнародного військового штабу НАТО генерал-майором Карлосом Бранко.

Сторони обговорили пріоритети військового співробітництва між Україною і НАТО, зокрема, питання співпраці Збройних Сил України з Міжнародним військовим штабом НАТО, а також питання, що стосуються підготовки до засідання Військового комітету Україна - НАТО на рівні начальників генеральних штабів, проведення якого заплановано на січень 2011 року.

"Керівництво Генерального штабу Збройних Сил України сподівається на подальшу практичну та прагматичну співпрацю з НАТО",  наголосив віце-адмірал Ігор Кабаненко.

Було обговорено стан виконання Iмплементаційної програми Військового комітету Україна – НАТО на 2010-2011 роки, участь підрозділів Збройних Сил України у процесі планування та оцінки сил та Концепції оперативних можливостей, миротворчих операціях та багатонаціональних силах під проводом ООН, ЄС, НАТО.

Візит делегації Північноатлантичного альянсу на чолі із заступником Генерального директора Міжнародного військового штабу – начальником Управління з питань співробітництва та регіональної безпеки Міжнародного військового штабу НАТО генерал-майором Карлосом Бранко в Україну триватиме до 11 листопада.

 

версія для друку