українська російська англійська
МЗС: У Гавані розпочалося засідання міжурядової українсько-кубинської комісії з торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва
10.11.2010 | 18:00
Прес-служба МЗС

Чергове Десяте засідання міжурядової українсько-кубинської комісії з торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва розпочало свою роботу сьогодні в місті Гавані й триватиме протягом двох днів.

Українську частину Комісії очолює Віце-прем’єр-міністр України Віктор Тихонов, кубинську частину Комісії – Міністр зовнішньої торгівлі та іноземних інвестицій Родриго Мальмієрка.

Відповідно до програми перебування делегації України, протягом 10-12 листопада 2010 року передбачено зустрічі глави української делегації з Головою Державної Ради та Ради міністрів Куби Раулем Кастро, Міністром закордонних справ Бруно Родрігесом Паррілья, Міністром охорони здоров’я Роберто  Моралесом Охеда.

На порядку денному засідання Комісії також підписання двосторонніх документів та відвідання лікувально-оздоровчого центру “Тарара”, де проходять реабілітацію українські діти, які постраждали від наслідків Чорнобильської та інших екологічних катастроф.

У рамках чергового засідання Комісії відбудуться політичні консультації та обмін думками щодо двостороннього та регіонального співробітництва.

 

версія для друку