українська російська англійська
Міноборони: Призовники з Буковини служитимуть у Новоросійсько-Київському окремому полку Президента України
11.11.2010 | 11:00
Прес-служба Міноборони

На  11 листопада зі збірного пункту Чернівецького обласного військового комісаріату, що знаходиться в райцентрі Кіцмань, для проходження строкової військової служби до лав Збройних Сил та інших військових формувань України направлено 493 юнаки, що становить 80 % від планового завдання призовної кампанії “Осінь-2010”

"10 листопада відбулась особлива відправка, адже цього дня 15 призовників з Буковини були направлені для проходження військової строкової служби до Новоросійсько-Київського окремого полку Президента України, – розповів старший офіцер відділу обліково-призовної роботи Чернівецького обласного військового комісаріату майор Сергій Барабаш. – Основними критеріями, за якими проводиться добір кандидатів на службу в елітній частині, є відмінний фізичний стан, добре здоров’я, зріст не менше 185 сантиметрів, але не більше двох метрів та середня статура".

Офіцер також розповів, що, окрім того, в юнаків не повинно бути шрамів та татуювань на відкритих ділянках тіла. Всі вони пройшли прискіпливий медичний огляд, тестування щодо оцінки нервово-психологічної стійкості та співбесіду з представниками правоохоронних органів.

Також цього дня 11 новобранців було направлено для проходження служби до бригади охорони Генерального штабу ЗС України.

Загалом з Буковини за час призовної кампаніїОсінь–2010” до лав Збройних Сил та інших військових формувань України буде відправлено 610 призовників.

 

 

версія для друку