українська російська англійська
Держкомінформнауки: Володимир Семиноженко взяв участь у Міжнародній конференції ЄЕК ООН
11.11.2010 | 14:00
Прес-служба Держкомінформнауки

«Від прикладних досліджень до підприємництва» – це ключове  та найактуальніше  питання втілення в життя економічних реформ, започаткованих Президентом України», – саме такими словами  Голова Комітету з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко розпочав свою промову  на відкритті  Міжнародної  конференції, що  була організована Європейською Економічною Комісією Організації Об'єднаних Націй (ЄЕК ООН) 9 листопада 2010 року в НТУУ "Київський політехнічний інститут" за підтримки Посольства Королівства Норвегія в Україні.

Міжнародна конференція охоплює три взаємнопов’язані тематичні сфери у відповідності до Програми роботи Комітету ЄЕК ООН з економічного співробітництва й інтеграції: підприємництво і розвиток підприємств; фінансування інноваційної діяльності; комерціоналізація прав інтелектуальної власності.

Метою конференції є обговорення основних проблем та формування політики, спрямованої на створення сприятливих умов для розвитку нових інноваційних підприємств, посилення їх конкурентоспроможності, комерціоналізації нових технологій.

Конференцію  відкрив  Віце-прем’єр  міністр Сергій Тигіпко, який зачитав Вітальне слово від Голови Уряду Миколи Азарова.

 

версія для друку