українська російська англійська
Міноборони: Командування Повітряних Сил ЗС України та керівництво ДП "Антонов" провели переговори щодо ремонту літаків Ан-24, Ан-26 і Ан-30 та можливості переозброєння новою авіаційною технікою
11.11.2010 | 15:20
Прес-служба Міноборони

У Києві відбулася робоча зустріч командувача Повітряних Сил ЗС України генерал-лейтенанта Сергія Онищенка з керівником Державного підприємства “Антонов” Дмитром Ківою.

У зустрічі також взяли участь директор Департаменту розробок і закупівлі озброєння та військової техніки Міністерства оборони України Олександр Пономарьов та начальника  Державного науково-дослідного інституту авіації України Олександр Харченко.

Головною темою переговорів було визначення шляхів вирішення проблемних питань підтримання справності літаків Ан-24, Ан-26 та Ан-30 Повітряних Сил ЗС України та можливості переозброєння новою авіаційною технікою.

Під час зустрічі було розглянуто плани щодо створення нового перспективного багатоцільового транспортного літака. Ця машина має зайняти нішу Ан-12 чи С-130, які  вже морально застаріли, і може бути створена на базі літака Ан-158.

Під час зустрічі були озвучені пропозиції про перспективні потреби Повітряних Сил стосовно переоснащення на нові типи військово-транспортної авіації. Сьогодні є потреба в легких тактичних літаках класу Ан-26, які можуть використовуватися як борти адміністративного призначання чи спеціальні літаки.

Антоновціпродемонстрували процес модернізації військово-транспортного літака  короткого зльоту та посадки Ан-70, обговорили з командувачем Повітряних Сил взаємодію при організації його льотних випробувань та серійного виробництва.

Також керівний склад Командування Повітряних Сил ЗС України та керівництво ДП “Антонов” обговорили можливість формування бригади льотного та інженерно-технічного складу для проходження навчання на ДП “Антонов” з метою виконання випробувань літака Ан-70 спільними екіпажами.

 

 

версія для друку