українська російська англійська
АМКУ: Українські виробники знижують ціни на молочні та м'ясні продукти
11.11.2010 | 16:00
Прес-служба АМКУ

ТОВ «Керуюча компанія «Терра Фуд», ДП «Мілкіленд-Україна», ТОВ «ЮНІМІЛК» та ВАТ «Миронівський хлібопродукт» зобов’язалися знизити до економічно обґрунтованого рівня оптово-відпускні ціни на твердий сир, масло, молоко та куряче філе.

Так, ТОВ «Керуюча компанія «Терра Фуд» повідомила Комітету, що планує знизити оптово-відпускні ціни на твердий сир ТМ «Тульчинка» у два етапи: на 10% та на 5%. Зокрема, оптова вартість твердого сиру «Російський» цієї торговельної марки має знизитися з 66,45 грн/кг (без ПДВ) до 59,8 грн/кг та 56,82 грн/кг відповідно. За інформацією компанії, перший етап зниження повинен відбутися наступного тижня. Компанія також зобов’язалася знизити на 3 % оптово-відпускні ціни на масло ТМ «Тульчинка».

ДП «Мілкіленд-Україна» поінформувало про зниження цін на твердий сир ТМ «Добряна» для роздрібної мережі на 10 %. Крім того, підприємство зобов’язалося утриматися від економічно необґрунтованого підвищення цін на молоко, сметану, масло та твердий сир, а також сприяти укладенню прямих контрактів з підприємствами мереж роздрібної торгівлі. 

ТОВ «ЮНІМІЛК» повідомило, що прийняло рішення знизити ціни на найбільш споживану населенням молочну продукцію в середньому на 5 %. А саме, таке зниження очікується: на «Молоко» (жирністю 2,6 %), «Біопродукт «Біо Баланс», «Сметану «Простоквашино» (жирністю 20 % та 15 %, 380 гр), «Сир «Простоквашино» (Обрам 300 гр та Еколін 9 % і 5 %  жирності), «Молоко «Літній день» (Пюр-пак 2,5 % та 3,3 %), «Сметану «Літній день» (350 гр).

У свою чергу ВАТ «Миронівський хлібопродукт» зазначило, що «готове дотримуватися рекомендацій, що були надані Антимонопольним комітетом, і утриматися від підвищення оптово-відпускної ціни на м’ясо птиці охолоджене щонайменше до кінця 2010 року». Одночасно підприємство повідомило, що планує знизити оптово-відпускні ціни на куряче філе з 33 грн/кг до 32 грн/кг.

Як уже повідомлялося, Комітет зобов’язав ДП «Мілкіленд-Україна», ТОВ «Керуюча компанія «Терра Фуд», ВАТ «Молочний Альянс», ТОВ «Юнімілк», ТОВ «Данон», ВАТ «Вімм-Білль-Данн Україна», Корпорації «Клуб Сиру», ЗАТ «Галичина», ВАТ «Шосткинський міськмолкомбінат», ТОВ «ВО «Моліс» і ЗАТ «Лакталіс-Миколаїв» забезпечити в листопаді цього року поетапне зниження оптово-відпускних цін на молоко, сметану, вершкове масло, твердий сир.

Крім того, Комітет висунув офіційні вимоги до 10 найбільших виробників та постачальників охолодженого м'яса птиці привести оптово-відпускні ціни на продукцію до економічно обґрунтованого рівня та не допускати їх безпідставного підвищення.

 

версія для друку