українська російська англійська
Мінпраці створить спільну робочу групу з вирішення проблем ветеранів війни в Афганістані
11.11.2010 | 17:15
Прес-служба Мінпраці

            Представники Мінпраці, Міноборони, Держкомветеранів та громадських організацій ветеранів війни в Афганістані 1980-х років домовилися про створення робочої групи при Громадській раді, що існує при Державному комітеті з питань ветеранів України, для подальшого опрацювання пропозицій по розширенню соціального захисту ветеранів цієї війни.

            Зустріч відбулася після того, як нова ветеранська організація „Ніхто, крім нас” провела пікетування Верховної Ради та Адміністрації Президента України 10 листопада. Вони висунули до органів державної влади ряд вимог, зокрема про збільшення виплат одноразової щорічної грошової допомоги та інших соціальних виплат для ветеранів війни в Афганістані у бюджеті 2011 року, збільшення кількості квартир, що виділяються ветеранам місцевою владою, збільшення кількості реабілітаційних центрів для ветеранів цієї війни та недопущення монетизації пільг.

            Сторони домовилися про створення робочої групи при Громадській раді, що існує при Державному комітеті з питань ветеранів України, для подальшого опрацювання пропозицій по розширенню соціального захисту ветеранів війни в Афганістані.

 

версія для друку