українська російська англійська
Міноборони: У Києві відбулася урочиста церемонія покладання вінків і квітів до монументу Невідомого солдата за нагоди Дня вшанування пам'яті загиблих воїнів Співдружності націй
11.11.2010 | 18:00
Прес-служба Міноборони

У Києві, в Парку Вічної Слави, з нагоди Дня вшанування пам’яті загиблих воїнів Співдружності націй відбулася урочиста церемонія покладання вінків та квітів до монументу Невідомого солдата.

Цей захід був організований за сприяння Посольств Канади та Великої Британії в Україні та за підтримки керівництва Генерального штабу Збройних Сил України.

У церемонії взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в Україні пан Лі Тернер, заступник Голови місії – політичний радник Канади в Україні пані Лариса Блаватська, представники дипломатичного корпусу зі своїми родинами.

Від Збройних Сил України була присутня делегація на чолі із заступником начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенантом Ігорем Романенком.   

Захід розпочався виконанням елегії “Останній сигнал”, яка сповіщає про початок двох хвилин мовчання для вшанування пам’яті загиблих.

По завершенню церемонії відбулася релігійна служба для представників різних релігійних конфесій, після якої організатори заходу виступили з короткими промовами з нагоди Дня вшанування пам’яті загиблих воїнів Співдружності націй та урочисто поклали квіти і вінки до монументу Невідомого солдата.

 

 

версія для друку