українська російська англійська
МЗС: Віце-прем'єр-міністр України Віктора Тихонов зустрівся з Міністром закордонних справ Куби Бруно Родрігесом Парілья
12.11.2010 | 10:45
Прес-служба МЗС

У рамках перебування української делегації для роботи у Х засіданні Міжурядової українсько-кубинської комісії з торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва відбулася зустріч Віце-прем’єр-міністра України Віктора Тихонова з Міністром закордонних справ Куби Бруно Родрігесом Парілья.

У ході зустрічі Глава зовнішньополітичного відомства Куби висловив задоволення високим представництвом делегації України та заявив про пріоритетність для Куби розвитку відносин з нашою державою.

Віктор Тихонов наголосив, що після обрання Президентом України Віктора Януковича Уряд України налаштований активізувати співробітництво між нашими країнами у всіх сферах. Він висловив вдячність Кубі, її керівництву за понад двадцятирічну допомогу українським дітям, які постраждали від Чорнобильської аварії та інших екологічних катастроф, у рамках Програми з реабілітації та лікування у лікувально-оздоровчому центріТарара”.

Сторони обговорили графік найближчих контактів на найвищому рівні, який включає офіційний візит Президента України до Куби навесні 2011 року та обмін візитами міністрів закордонних справ двох країн.

Окрема увага була присвячена активізації співробітництва у торговельно-економічній сфері та розвитку зв’язків у співпраці між регіонами України та Куби.

 

 

версія для друку