українська російська англійська
Мінтрансзв'язку: Державіаадміністрація тримає під постійним контролем відповідність діючої системи управління якістю міжнародним стандартам
12.11.2010 | 13:55
Прес-служба Мінтрансзв'язку

У Державіаадміністрації проходить технічний нагляд за сертифікованою системою управління якістю, який проводять фахівці Бюро міжнародної сертифікації.

Метою проведення цьогорічного нагляду є отримання об’єктивних даних для оцінки відповідності впровадженої і діючої системи управління якістю Державіаадміністрації встановленим вимогам.

Перевірка триває протягом 11 та 12 листопада 2010 року. У перший день інспектуванню підлягав Сектор якості та аудиту Державіаадміністрації. Сьогодні заплановано перевірку інших управлінь та відділів авіаційного відомства.

Нагадаємо, у 2008 році Державіаадміністрація успішно пройшла сертифікацію на відповідність вимогам Національного стандарту України ДСТУ ISO 9001:2001 і міжнародного стандарту ISO 9001:2008 «Система керування якістю. Вимоги» і одержала сертифікат на систему менеджменту якості.

З часу отримання сертифікатів у Державіаадміністрації пройшли навчання з питань системи керування якістю та одержали сертифікати 36 фахівців. Отримані знання використовуються під час проведення внутрішніх аудитів, сертифікацій та інспектувань. Ще 61 фахівець підвищили кваліфікацію своєї діяльності.

 

 

версія для друку