українська російська англійська
Міноборони: Харківському університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба - 80 років
12.11.2010 | 14:30
Прес-служба Міноборони

Сьогодні, 12 листопада, особовий склад та ветерани Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба відзначають 80 років з дня заснування видового військового вишу.

Начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Григорій Педченко привітав колектив та ветеранів університету з цією знаменною датою.

Сьогодні університет по праву вважається визнаною і відомою у світі кузнею офіцерських кадрів, передовим центром військово-наукових досліджень”, – наголосив генерал-полковник Григорій Педченко.

Також Головнокомандувач Збройних Сил України підкреслив, що тисячі талановитих людей воєначальників, вчених, конструкторів, інженерів, льотчиків-випробувачів, космонавтів отримали путівку в життя саме у цьому навчальному закладі.

З нагоди професійного свята начальник Генерального штабу – Головнокомандувач ЗС України висловив глибоку шану і вдячність особовому складу та ветеранам університету за ратну службу і сумлінну працю, наполегливість, старанність, вірність традиціям захисників Вітчизни.    

 

версія для друку